HAKKIMIZDA

Boos Kozmetik Tekstil Otomotiv Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak 12 yıldır kozmetik sektöründe hizmet veren bir kuruluşuz. Fİrmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği projelerde güvenirliliğini kanıtlamıştır. Bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz. Profesyonel kuaför kozmetik ekibi ile verdiği bütün hizmetlerin sağlıklı ve uzun ömürlü olarak işlev görmesini ve güncel kalmasını sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Üretici ve toptan olarak hizmet vermekte olan firmamız verilen hizmetlerin hedef kitleye ulaşması için doğru analizin yapılması ve ulaşması için çalışmaktadır.

Çalışmalarımız Hakkımızda Bilgi Almak İçin Ücretsiz bilgi formumuzu doldurabilir veya 0532 403 50 84  numaralı telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.​ Müşteri temsilcilerimiz en kısa sürede sizi arayarak, size yardımcı olacak ve işleminizi gerçekleştirecektir.

Video Tanıtım


video tanıtım

Vizyonumuz


Boos Profesyonel Kozmetik Ürünleri olarak 12 yıldır kozmetik sektöründe hizmet veren bir kuruluşuz. Firmamız kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ile gerçekleştirdiği projelerde güvenirliliğini kanıtlamıştır. Bulunduğumuz piyasanın her geçen gün biraz daha gelişmekte olduğunun bilincinde hareket ederek müşterilerinden gelen istek ve taleplere cevap verebilecek bilgi ve deneyime sahibiz.

Misyonumuz


Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak kalite verimliliğini sürekli kılmak, maddi ve manevi tüm unsurları çalışanları ile paylaşarak sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.